POZITÍV, NEGATÍV, RÚŠKO - LEP s Pavlom Ruskom v GĽF-SNG

POZITÍV, NEGATÍV, RÚŠKO - LEP s Pavlom Ruskom v GĽF-SNG

Kde: Online / Facebook Live - Galéria Ľudovíta Fullu-SNG

Kedy: 25.2. 2021 o 16:00 hod.

Dĺžka: 45 min.

Verejné podujatie: Ktokoľvek na Facebooku aj mimo neho

Pavol Rusko je grafik, grafický dizajnér, textilný výtvarník, maliar a pedagóg. Zapojte sa do live-dišputy. Pozhovárame sa o tom, aké je byť učiteľom umenia, dozvieme sa, čo inšpiruje jeho tvorbu. Nahliadneme do jeho nedávnej autorskej výstavy v Mestskom kultúrnom stredisku v Rimavskej Sobote, či do práve sprístupnenej výstavy v Oravskej galérii v Dolnom Kubíne.

LEP je o diskusné fórum, ktoré je založené na využití dišputy, videa, filmu, fotografie a investigatívneho žurnalizmu. Zámerom je spestrenie komunikácie miestnych ľudí v meste Ružomberok. Cieľom je iniciovať samotnú zmenu, sociálne analyzovať, ako aj historicky zhromaždovať dáta v regióne Liptov. Dišputy sú moderované výtvarníčkou Zuzanou Hruškovou. Ponúkajú inšpiráciu bežnými, no zároveň „z davu vytŕčajúcimi“ ľuďmi.


P
rečítajte si rozhovor s umelcom Pavlom Ruskom.

Organizátori:

Fotobežka o.z.

Inštitút RK - Robo Kolár

Galéria Ľudovíta Fullu-SNG

Spolupráca: 

FatraMedia.sk  

 

LEP je o diskusné fórum, ktoré je založené na využití dišputy, videa, filmu, fotografie a investigatívneho žurnalizmu. Zámerom je spestrenie komunikácie miestnych ľudí v meste Ružomberok. Cieľom je iniciovať samotnú zmenu, sociálne analyzovať, ako aj historicky zhromaždovať dáta v regióne Liptov. Dišputy sú moderované výtvarníčkou Zuzanou Hruškovou. Ponúkajú inšpiráciu bežnými, no zároveň „z davu vytŕčajúcimi“ ľuďmi. LEP insitne zliepa svet každodennej kultúry - robí to s pocitom lásky k objavovaniu.